.

Јас LUV LTD Pewter Tankard Стариот Лондон Украсен Полу Пинта Гравиран Полиран Финиш

Јас LUV LTD Pewter Tankard Стариот Лондон Украсен Полу Пинта Гравиран Полиран Финиш

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Импресивен И Уникатен Танкар За Пиење Погоден како колекција или парче за прикажување или како функционален сад за пиење. Направено од Најквалитетен Калај. Висина : 95мм Ширина : 90мм. Рачно изработени Во Англија. Импресивен И Уникатен Танкар За Пиење. Погоден како колекција или парче за прикажување или како функционален сад за пиење. Направено од Најквалитетен Калај. Висина : 95мм Ширина : 90мм. Рачно изработени Во Англија. Прекрасно, рачно изработено, од Висококвалитетен Британски Калај во Нашата Фабрика Шефилд. Прави Фантастичен подарок за секоја пригода, Крштевки, Свадби, Како Трофеи, 18-ти Родендени, 21-ви Родендени и многу повеќе. Доаѓа Во црна картонска кутија за презентација. Направено од Светски познати производители на калај од калај без олово. Предметот може да биде врежан, прашајте со нас за да ги дознаете трошоците и можноста за гравирање.

Особините