.

Пучи Заштитник На Екранот За Приватност, Компатибилен Со Sony Cyber-shot DSC-W275 Анти Шпионски Tpu Чувар ( Не Калено Стакло Заштитници) Ново

Пучи Заштитник На Екранот За Приватност, Компатибилен Со Sony Cyber-shot DSC-W275 Анти Шпионски Tpu Чувар ( Не Калено Стакло Заштитници)

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло ВАЖНО : осветленоста на екранот На вашите уреди ќе се намали кога овој заштитник е во употреба. Ве молиме прилагодете ја осветленоста соодветно според личните потреби. Цврстината ОД 4 ЧАСА може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од помали гребнатини и да го задржи вашиот екран сосема нов. Без прашина, без меурчиња, супер лесно инсталирање со едно притискање. Детали За Производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетувања како што се паѓање и судир. Користејќи силиконско лепило што лесно се откинува, обработката без воздух ги елиминира воздушните меури, а адсорпцијата продолжува природно. Површината има облога отпорна на отпечатоци од масло, така што можете брзо да ја избришете со лесно бришење. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, операција на допир и чувствителност. Самолекувачки филм за палто со одлична поправка на гребнатини и обликување. Има одлични својства за само-лекување, отпорен е на ситни гребнатини на површината, доколку е изгребан до одредена длабочина .

Особините