.

Ферги Џенкинс Чикаго Младенчињата 12 х 15 Сала На Славните Профил На Кариера Сублимирана Плакета-Плакети И Колажи На Млб Плеер

Ферги Џенкинс Чикаго Младенчињата 12 х 15 Сала На Славните Профил На Кариера Сублимирана Плакета-Плакети И Колажи На Млб Плеер

DEN 639.84

Стока
Достапно е за нарачката

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Секоја плоча доаѓа со слојна слика сублимирана на црна плоча. Производот е официјално лиценциран Од Бејзболот Од Големата Лига. Црната плоча е со димензии 12" х 15 "х 1" и е подготвена да виси во секој дом или канцеларија Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен ферги џенкинс сувенири. Чикаго младенчињата сувенири.

Особините