.

МОБИДЕР Пешкир Потопло За Бања-Загреан Пешкир Решетката Со Тајмер, Пешкир Грејач Со Ѕид Монтирани Приклучок Дизајн За Сушење Спа-6 Барови

МОБИДЕР Пешкир Потопло За Бања-Загреан Пешкир Решетката Со Тајмер, Пешкир Грејач Со Ѕид Монтирани Приклучок Дизајн За Сушење Спа-6

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

€●СПРЕЧЕТЕ КРПИ ДА СМРДАТ●причината зошто пешкирот смрди се должи на долгорочната влажност, што ја прави расата на крпи многу лоши работи Овие работи може дури и да предизвикаат алергии и избувнувања на кожата кај членовите на семејството. Особено кожата на децата. МОБИДЕР Пешкир Потопло може да ја скрати влажната состојба на пешкирот, ефикасно да го избегне мирисот на крпата и да го заштити вашето семејство.2 KWH / ДЕН & ВГРАДЕН ТАЈМЕР q Замислете Кога ќе се истуширате, само треба да ја вклучите електричната шина за крпи 30 минути однапред. Нема повеќе да се грижите за губење електрична енергија поради заборавање да го исклучите прекинувачот со функција за автоматски тајмер, моќноста на грејачот на крпи автоматски ќе се исклучи по 2 или 4 часа. Потрошувачката на енергија од 1,2 KWH/ден е релативно мала, во влажно и студено време ви препорачуваме да ја вклучите цел ден. €®БЕЗБЕДНО ЗАГРЕВАЊЕ И НИКОГАШ НЕ ИЗГОРУВАЈТЕ ● Сепак изнервирани што често се согоруваат од загреаната решетка за крпи од пребрзо загревање? Еве ја добрата вест! МОБИДЕР топла крпа потопло ја прифаќа најновата интелигентна технологија за греење. Rateономската стапка на греење е побезбедна за семејна употреба! Почнува да се загрева за 15 минути и ја достигнува номиналната моќност за 30-40 минути. Овој метод на греење обезбедува безбедност на членовите на семејството додека ги загревате крпите за да станат помеки и поудобни. €és LEAST INSTALLATION® Загрижени дека електричната шина за пешкири е тешко да се инсталира? Не можам да верувам дека тоа трае само 15-20 минути за да се инсталира МОБИДЕР пешкир потопла производи. Како? Ставаме прирачник за инсталација во секој пакет производи и техничарите се во мирување во секое време за да одговорат во рок од 12 часа за да ги решат сите проблеми со инсталацијата. Нешто загрижува?. Etl сертифициран И ВОДООТПОРЕН како производител на затоплување на крпи со 7-годишно искуство во производството, секој од нашите електрични решетки за крпи помина професионално стандардно тестирање ЗА квалитет НА ETL пред да ја напушти фабриката. Затоа, изборот на нашите производи може подобро да ја обезбеди безбедноста на семејството. €●СПРЕЧЕТЕ КРПИ ДА СМРДАТ●причината зошто пешкирот смрди се должи на долгорочната влажност, што ја прави расата на крпи многу лоши работи. Овие работи може дури и да предизвикаат алергии и избувнувања на кожата кај членовите на семејството. Особено кожата на децата. МОБИДЕР Пешкир Потопло може да ја скрати влажната состојба на пешкирот, ефикасно да го избегне мирисот на крпата и да го заштити вашето семејство.2 KWH / ДЕН & ВГРАДЕН ТАЈМЕР q Замислете Кога ќе се истуширате, само треба да ја вклучите електричната шина за крпи 30 минути однапред. Нема повеќе да се грижите за губење електрична енергија поради заборавање да го исклучите прекинувачот со функција за автоматски тајмер, моќноста на грејачот на крпи автоматски ќе се исклучи по 2 или 4 часа.

Особините