.

ДДС - ПИЧОВЕ Валентин Туш Завеса Во собата Со Париз Ајфеловата Кула Декор Бања Сетови Со Туш Завеса И Килими Гроздобер Пејзаж Сценографијата Романтична Розова Ткае

ДДС - ПИЧОВЕ Валентин Туш Завеса Во собата Со Париз Ајфеловата Кула Декор Бања Сетови Со Туш Завеса И Килими Гроздобер Пејзаж Сценографијата

DEN 415.84

Стока
Достапно е за нарачката

МАТЕРИЈАЛ и ГОЛЕМИНА : полиестерска водоотпорна ткаенина, завеса за туширање долга 71 инчи х ширина 71 инчи ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ ПОДАРОК За неа : Франција Ајфеловата кула и двојки дизајн, добри вљубените украси. ФУНКЦИЈА : еколошки и домашни украси за бања. ОДРЖУВАЊЕ : машина за перење во ладна вода, ниско сушење. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА и ГАРАНЦИЈА : ние нудиме 12 куки дури и можете да инсталирате во рок од 1 минута. Ако имате било каков проблем само контактирајте со нас, ние ветуваме дека вашето прашање добро ќе се грижи. МАТЕРИЈАЛ и ГОЛЕМИНА : полиестерска водоотпорна ткаенина, завеса за туширање долга 71 инчи х ширина 71 инчи. ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ ПОДАРОК За неа : Франција Ајфеловата кула и двојки дизајн, добри вљубените украси. ФУНКЦИЈА : еколошки и домашни украси за бања. ОДРЖУВАЊЕ : машина за перење во ладна вода, ниско сушење. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА и ГАРАНЦИЈА : ние нудиме 12 куки дури и можете да инсталирате во рок од 1 минута.

Особините