.

Vvfelixl Бебе муслински мијалници, свежи ананас крпа за бебиња, памучно бебе за лице за новороденчиња момчиња девојчиња меки и апсорбирани 11,8 x 11,8 in, 3 пакувања

Vvfelixl Бебе муслински мијалници, свежи ананас крпа за бебиња, памучно бебе за лице за новороденчиња момчиња девојчиња меки и апсорбирани 11,8

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бања за мали деца Апсорпција : Како абсорбенти за миење садови, направени со 100% органски памук за дишење, една од најпознатите апсорбирачки влакна на располагање. Разноврсна употреба миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти.

Особините