.

Georgiaорџија Техника жолти јакни Градинарско знаме и пакет на пол -пол

Georgiaорџија Техника жолти јакни Градинарско знаме и пакет на пол -пол

DEN 480.00

Стока
Достапно е за нарачката

100 % полиестер Пакетот вклучува знаме од мини банер од 13x18 инчи и мини банер за банер, кој е во должина од 17 инчи и со дијаметар од 3/8 инчи. Мини знамето на банер е изработено од 2-пар 100% полиестер со зашиени логоа и печатени логоа на екранот кои се гледаат и може да се читаат правилно од обете страни, увезени. Подготвени да висат и нуди лесно поставување со поврзување на секој 1/2 од отстранливиот пол -пол во рамките на ракавот на транспарентот. Може да се користи затворен или отворен и идеален за прикажување на влезот во вашиот дом, прозорци или кој било wallид на вашиот дом или канцеларија. Овој мал банер на колеџ е официјално лиценциран и одобрено од универзитет. Georgiaорџија Техника жолти јакни Градинарско знаме и пакет за пол -пол вклучува знаме за знаме на мини банер од 13x18 инчи и мини банер за банер, кој е во должина од 17 инчи и со дијаметар од 3/8 инчи. Малото знаме на банер е изработено од 2-пар 100% најлон со зашиени логоа и печатени логоа на екранот кои се гледаат и може да се читаат правилно од обете страни.

Особините