.

Амосфун 4 Парчиња Креативен Држач За Божиќни Картички Божиќни Елементи Папка Со Пораки Фото Клип Божиќна Божиќна Забава Клип

Амосфун 4 Парчиња Креативен Држач За Божиќни Картички Божиќни Елементи Папка Со Пораки Фото Клип Божиќна Божиќна Забава Клип

DEN 1027.20

Стока
Достапно е за нарачката

божиќни украси Обидете се да добиете еден, и покажете ни ги вашите прекрасни слики, верувајте ми, тоа ќе биде најдобриот додаток за вас Со живописни Божиќни елементи модел(дедо Мраз, пингвин, снешко, елен) дизајн, костум За божиќна забава па, сите ваши гости ќе го ценат со тоа. Рамна основа на Овој Божиќен фото клип, можете да ја поставите на вашиот дом, спална соба, дневна соба, канцелариска работна површина за да додадете уште Неколку божиќни чувства. Одлично за запишување неочекувани канцелариски задачи и совршено за дома или канцеларија со ограничен простор. Држач за божиќни картички, одличен за да ви помогне да ги држите вашите картички, фотографии, пораки, влошки за белешки и така натаму. божиќни украси Обидете се да добиете еден, и покажете ни ги вашите прекрасни слики, верувајте ми, тоа ќе биде најдобриот додаток за вас. Со живописни Божиќни елементи модел(дедо Мраз, пингвин, снешко, елен) дизајн, костум За божиќна забава па, сите ваши гости ќе го ценат со тоа. Рамна основа на Овој Божиќен фото клип, можете да ја поставите на вашиот дом, спална соба, дневна соба, канцелариска работна површина за да додадете уште Неколку божиќни чувства. Одлично за запишување неочекувани канцелариски задачи и совршено за дома или канцеларија со ограничен простор. Држач за божиќни картички, одличен за да ви помогне да ги држите вашите картички, фотографии, пораки, влошки за белешки и така натаму. Овој држач За божиќни картички изработен со врвен материјал, згуснување и безбедност. Со рамен дизајн на основата, можете да го поставите на кое било место каде што сакате. И совршено е за држење на вашите картички, фотографии, пораки, влошки за белешки и така натаму. Убава божиќна декорација на работната површина за вас.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.

Особините