.

Организатор за складирање на торбички со преголема перница за торбички за складирање на товари торба за патувања во торба за движење

Организатор за складирање на торбички со преголема перница за торбички за складирање на товари торба за патувања во торба за движење

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Оксфордска крпа Преносен дизајн со голем капацитет доволно за да ги чува зимските облеки големи јоргани и други предмети преносен дизајн за лесно поставување и носење. Овој производ е изработен од 600 D задебелена ткаенина во Оксфорд, силна и издржлива, со водоотпорна обвивка, може ефикасно водоотпорна и докажана влага, со употреба да се користи. Висококвалитетен најлонски патент, отворен и блиску непречено, мрежење со помош на пошироко мрежење со криптирање 3см, за да се осигури дека има доволно капацитет за носење тежина, силен не задушени раце, засилен хоризонтален дизајн на шипката, за ефикасно да се осигура дека рачката не пука , вистинското хоризонтално кревање вертикално влечење не се плашат. Кога ќе раскинете со вашата девојка за да бидете избришани, нема повеќе торби, засилен плус исполнете ги вашите потреби за завршна обработка, така што убаво и пристојно да оставите Белешка : Сликата се користи само како референца за боја, физичката големина на сликата е засилена и зголемени. Материјал : Оксфордска ткаенина Употреба : Складирање, Торба за патувања во багажот Големина : S (35 L) M (100 L) L (120 L) XL (180 L) Функција : Дишење, водоотпорен, складирање, преносен дизајн отпорен на абење, за да се чува зимската облека голема Преносен дизајн на јоргани и други предмети за лесно поставување и носење на овој производ е направен од 600 D задебелена ткаенина во Оксфорд, силна и издржлива, со водоотпорна обвивка, може ефикасно водоотпорна и докажана влага, користејќи прилагодена висококвалитетна седум легура на патент, нема да 'рѓа, издржлива, посигурна и мазна, поудобна за употреба.

Особините