.

Сладок компир добар тен крем за бебиња

Сладок компир добар тен крем за бебиња

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Непосредна удобност за кожата на бебето Природен крем за тело богат со антиоксиданти, витамини и минерали. Мазна груба кожа и суви закрпи. Екстракт од сладок компир, вечерна примароза, маслинка, неем, масло од коноп. Чувствителна формула на кожата, без парабени, без минерално масло, без сулфати. Непосредна удобност за кожата на бебето. Природен крем за тело богат со антиоксиданти, витамини и минерали. Мазна груба кожа и суви закрпи. Екстракт од сладок компир, вечерна примароза, маслинка, неем, масло од коноп. Чувствителна формула на кожата, без парабени, без минерално масло, без сулфати. Сладок компир добар тен крем за бебиња помага во мазните обезболувања на кожата. Овој природен крем за тело е богат со витамини, минерали, антиоксиданти и ензими кои ќе им бидат од корист на кожата на вашите бебиња. Користете секој ден за природно да ја навлажнувате деликатната кожа.

Особините