.

Фарма Бебе Туш Покани Пополнете-Во Собата на 20 Со Коверти Акварел Фарма Животни Поканува Картички, Двострани

Фарма Бебе Туш Покани Пополнете-Во Собата на 20 Со Коверти Акварел Фарма Животни Поканува Картички, Двострани

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

Посебен Дизајн : секоја картичка за покана за забава има форма поврзана со темата на забавата Софистициран и уникатен. Професионалните дизајнери, преку боја, текст и дизајн на изглед, ја прават оваа картичка за покана понеобична. Дозволете им на луѓето што го примаат да ја почувствуваат вашата грижа и вкус. Исклучителен Сет : Сет од 20. Секој производ содржи 20 картички за покани за забави и 20 соодветни пликови. Соодветна Големина : Секоја картичка за покана е околу 4"*6". Двостраниот дизајн е повеќе рафиниран. Најважни забави : Секоја одлична картичка за покана има простор да пополни со информации за тоа кога, каде, како да одговори и многу повеќе.Хартијата е лесна за пишување и погодна за различни пенкала. Различни Теми : овие убави картички за покани се погодни за различни апликации за забави, како што се родендени, тушеви за бебиња, свадби, забави за викенд и многу повеќе. Имаме многу повеќе картички за покани за избор со различни теми, за девојчиња, момчиња, па дури и возрасни. Посебен Дизајн : секоја картичка за покана за забава има форма поврзана со темата на забавата. Софистициран и уникатен. Професионалните дизајнери, преку боја, текст и дизајн на изглед, ја прават оваа картичка за покана понеобична. Дозволете им на луѓето што го примаат да ја почувствуваат вашата грижа и вкус. Исклучителен Сет : Сет од 20. Секој производ содржи 20 картички за покани за забави и 20 соодветни пликови. Соодветна Големина : Секоја картичка за покана е околу 4"*6". Двостраниот дизајн е повеќе рафиниран. Најважни забави : Секоја одлична картичка за покана има простор да пополни со информации за тоа кога, каде, како да одговори и многу повеќе.

Особините