.

Небруски Зимски Божиќ Колаж Случај Компатибилен со iPhone 12/12 Pro, Трендовски Festivетски Фестивал Кутре За Новогодишна Елка За Мажи И Жени Мека Tpu Браник Случај за iPhone 12/12 P

Небруски Зимски Божиќ Колаж Случај Компатибилен со iPhone 12/12 Pro, Трендовски Festivетски Фестивал Кутре За Новогодишна Елка

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

[Компатибилност] само компатибилен со i Phone 12 и i Phone 12 Pro(6 Лесен за инсталирање и полетување. Поддршка безжично полнење. [Висококвалитетен Материјал] Изработен од висококвалитетен издржлив материјал ТПУ, овој случај е мазен, со мала тежина и не е лесен за жолто. Тенок, но прилично цврст, може да се користи долго време. Печатено со сертифицирано мастило отпорно на гребење, печатењето нема да се олупи со текот на времето. [Заштита на екранот и Камерата] овој случај има четири агли што апсорбираат удари и може да го ублажи ударот кога вашиот телефон ќе падне. Со подигнати рабови на екранот од 1,5 мм и усни на камерата од 1,0 мм, овој случај ефикасно ги штити камерите и екранот од гребнатини, испакнатини или падови. Прецизните исечоци совршено одговараат на сите копчиња, камера, звучници и порти. [Специјални и Уникатни Подароци] печатењето е живописно и јасно, додава луксуз и модерен вкус на вашиот телефон. Моделот е uniqueетски, уникатен и посебен, совршено го покажува вашиот личен шарм и го прави вашиот телефон стилски, елегантен и посебен. Совршен Роденден, Годишнина, Дипломирање, Божиќ, Денот на Благодарноста, подароци за запознавање итн. [100% Задоволство На Клиентите] ЗАДОВОЛСТВОТО НА Клиентите Е НА ПРВО место. Ако сте незадоволни од нашиот случај од која било причина, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе организираме целосна наплата или замена што е можно поскоро. Големина на екранот : 6,1 инчи. [Компатибилност] само компатибилен со i Phone 12 и i Phone 12 Pro(6. Лесен за инсталирање и полетување. Поддршка безжично полнење. [Висококвалитетен Материјал] Изработен од висококвалитетен издржлив материјал ТПУ, овој случај е мазен, со мала тежина и не е лесен за жолто. Тенок, но прилично цврст, може да се користи долго време. Печатено со сертифицирано мастило отпорно на гребење, печатењето нема да се олупи со текот на времето. [Заштита на екранот и Камерата] овој случај има четири агли што апсорбираат удари и може да го ублажи ударот кога вашиот телефон ќе падне. Со подигнати рабови на екранот од 1,5 мм и усни на камерата од 1,0 мм, овој случај ефикасно ги штити камерите и екранот од гребнатини, испакнатини или падови. Прецизните исечоци совршено одговараат на сите копчиња, камера, звучници и порти. [Специјални и Уникатни Подароци] печатењето е живописно и јасно, додава луксуз и модерен вкус на вашиот телефон. Моделот е uniqueетски, уникатен и посебен, совршено го покажува вашиот личен шарм и го прави вашиот телефон стилски, елегантен и посебен.

Особините