.

Центар Конзола Смена На Менувачот Фиока Компатибилен Со Џип Wrangler JL/JLU 2018 2019 2020 2021 2022 2023 и Џип Гладијатор JT Камион 2020 2021 2022 2023 Кутија За Складирање Додатоци

Центар Конзола Смена На Менувачот Фиока Компатибилен Со Џип Wrangler JL/JLU 2018 2019 2020 2021 2022 2023 и Џип Гладијатор JT

DEN 216.80

Стока
Достапно е за нарачката

Директна инсталација Откинете ја лентата пред да ја инсталирате. Изработени од издржлива абс пластика. Современ, специјален дизајн за Камиони Вранглер и Гладијатор. Средната врска на висечката кутија од двете страни е иста како и внатрешноста на оригиналниот камион. Просторот за складирање од двете страни може да стави најчесто користени предмети како што се држачи за визит-картички, паричници, мобилни телефони, очила за сонце, средство за дезинфекција на раце, гуми за џвакање, кармин, цигари, кабли за податоци, пенкала итн. АПЛИКАЦИЈА : кутијата за складирање на менувачот одговара 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 2023 Џип Вранглер ЈЛ/ЈЛУ; 2020, 2021, 2022 2023 Гладијатор Јт 2/4 Врата. Неограничени и 2 врати, вклучувајќи Рубикон, Спорт, Сахара, Моав. КАРАКТЕРИСТИКИ : Инсталирајте ја фиоката од двете страни на опремата на централната конзола, страната на возачот и совозачката страна секој има дополнителен простор за складирање на предмети како што се мобилни телефони, картички, клучеви, кредитни картички, пенкала. МАТЕРИЈАЛ : раскрсницата помеѓу двете кутии за складирање е дизајнирана според внатрешноста на џипот, со природна текстура. Кутијата за складирање е изработена од висококвалитетен абс материјал, кој може да издржи притисок и е многу издржлив. ИНСТАЛАЦИЈА : Лесна за инсталирање и отстранување, само неколку секунди, што одговара на оригиналната опрема за централна конзола на моделот. ЗАБЕЛЕШКА : овој производ не е погоден ЗА JK не е погоден за 2011-2017 Џип Wrangler.

Особините