.

Детска Термална Долна Облека Поставена Од Надвор; Основен Слој; Меко Руно; Врвот&засилувач;Хеланки

Детска Термална Долна Облека Поставена Од Надвор; Основен Слој; Меко Руно; Врвот&засилувач;Хеланки

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 92% Полиестер, 8% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Деца Екстремни Ултралесни Најтопли Врвни И Хулахопки ги прават сите омилени активности за ладно време попријатни. Без разлика дали е сноуборд; ски; кампување или други спортови на отворено; Патувањето, па дури и Спиењето На Теренски термички комплет ги одржува вашите деца удобни. Тенката Лесна Термална Облека ја одржува телесната топлина на ладна температура со отстранување на влагата од кожата; брзо сушење и изолација од студ. Основната Долна Кошула и Долните Хеланки имаат внатрешно руно од микрофибер кое е меко и пријатно; се чувствува одлично против вашата кожа и под слој облека. Ја имаме вашата големина! За бебиња, мали деца, млади; јуниори; тинејџери; момчиња и девојчиња од 2-4 до 14-16. Неколку опции со цврста боја, вклучувајќи тактички камо и нашата нова ХЕДЕР ГРЕЈ. Не го ограничува движењето; се чувствува како втора кожа со четиринасочно истегнување и ви ја дава потребната топлина без дебели или тешки слоеви. Костумот може постојано да се мие без намалување. Машинско перење, брзо се суши. 92% Полиестер, 8% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Деца Екстремни Ултралесни Најтопли Врвни И Хулахопки ги прават сите омилени активности за ладно време попријатни. Без разлика дали е сноуборд; ски; кампување или други спортови на отворено; Патувањето, па дури и Спиењето На Теренски термички комплет ги одржува вашите деца удобни.

Особините