.

Mersuii 50 парчиња Пеперутка Ласерски Сече Корист Кутии СО ПАНДЕЛКИ НАПРАВИ САМ Свадба Бонбони Кутија Колачиња Подарок Кутии Симпатична Чоколадо Кутија За Свадба Дево

Mersuii 50 парчиња Пеперутка Ласерски Сече Корист Кутии СО ПАНДЕЛКИ НАПРАВИ САМ Свадба Бонбони Кутија Колачиња Подарок Кутии

DEN 470.40

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : хартија рефус подарок кутија, слободен подарок лента со иста боја Отсечената кутија за подароци за дизајн додава поголема елеганција на оваа мала кутија за подароци. Димензии на кутијата : Цврсти мерки 45ммх45мм х 86мм. масовните кутии за услуги за забави се совршена големина за туш за бебиња или услуги за свадбени забави. ЛЕСНО СЕ ПРЕКЛОПУВА : сите кутии за бонбони за забави доаѓаат во рамни пакувања и треба да се преклопат по линиите со точки и да се соберат. Овие дарежливи кутии за подароци држат доволно за 10 чоколадни бакнежи. Прилика : оваа кутија за свадбена услуга ќе биде најдобриот избор за цветна тема, забава со роза, туш за венчавки, роденденска забава, невестински туш, годишнина, туш за бебиња. ВКЛУЧУВА : не само што овие кутии за свадбени услуги можат да држат бонбони, туку можат да се користат и како украси за забави со чајни светла што работат на батерии.

Особините