.

Топти Персонализирана кошула без ракави за компресија, печатено сопствено тренинг на врвни 2 страни

Топти Персонализирана кошула без ракави за компресија, печатено сопствено тренинг на врвни 2 страни

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Кликнете на "Прилагодете сега" за да ја персонализирате сопствената кошула со додавање на вашето лого и број Внимателно печатено со лепило во печатење на екран / пренесување на винил / офсет за печатење. Нема избледување на вашиот сопствен принт. Проверете ја табелата со големина за да изберете соодветна големина во опис или слика. Повлечете го затворањето. Кликнете на "Прилагодете сега" за да ја персонализирате сопствената кошула со додавање на вашето лого и број. Нашите кошули се отпечатени со лепило во печатење на екран / пренесување на топлина винил / офсет за печатење. Нема избледено и издржливо за долгогодишна употреба. Проверете ја табелата со големина за да изберете соодветна големина во описот или сликите на производот, отколку во „табелата со големина“. Направено од 90% полиестер и 10% спандекс, брзо сушење и дишење, рамни споеви за заклучување за да се заштитат од Чафинг. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Совршен за сите спортови, како што се велосипедизам, трчање, бејзбол, кошарка, дневна обука за теретани и активни вежби. Погоден за затворено и на отворено. Повлечете го затворањето. Кликнете на "Прилагодете сега" за да ја персонализирате сопствената кошула со додавање на вашето лого и број. Нашите кошули се отпечатени со лепило во печатење на екран / пренесување на топлина винил / офсет за печатење. Нема избледено и издржливо за долгогодишна употреба.

Особините