.

Дрво врамен wallиден знак Секое семејство има приказна добредојдена на нашите знаци врамени од дрво, христијански подарок библиски стих дрво, врамен знак Семеен цит?

Дрво врамен wallиден знак Секое семејство има приказна добредојдена на нашите знаци врамени од дрво, христијански подарок библиски стих

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 16x20in (40 × 50 см) Постојат куки на задниот дел од дрвениот знак за лесно бесење. Референтна картичка во боја на границата (Слика 7). Стандардна главна боја на слика. Материјал : Дрво. Рамката не само што е подобар изглед, туку делува и како засилување и не е лесно да се пробие. Сцени : Можете да ја користите дрвената закачалка како декорација, да ја обесувате на wallидот во дневната соба, спалната соба, просторијата за перење, бањата, кујната, кафето, канцеларијата или да застанете на масата. Користете : Забавниот дизајн на знакот додава допир на карактеристична боја на декор за дома, и тоа прави практичен и внимателен подарок. Може да се користи како Божиќна Денот на благодарноста на Денот на вineубените, венчавка Велигденска Ноќта на вештерките, роденден, Домаќин, Домаќин, пензиониран подарок за пензионирање за родители, loversубовници, пријатели и колеги. Прилагодена услуга : Поддршка за прилагодување, контактирајте ме за да ја информирам прилагодената содржина откако ќе поставите нарачка. Сите други прашања ве молиме контактирајте ме. Големина : 16x20in (40 × 50 см). Постојат куки на задниот дел од дрвениот знак за лесно бесење. Референтна картичка во боја на границата (Слика 7). Стандардна главна боја на слика. Материјал : Дрво. Рамката не само што е подобар изглед, туку делува и како засилување и не е лесно да се пробие. Сцени : Можете да ја користите дрвената закачалка како декорација, да ја обесувате на wallидот во дневната соба, спалната соба, просторијата за перење, бањата, кујната, кафето, канцеларијата или да застанете на масата. Користете : Забавниот дизајн на знакот додава допир на карактеристична боја на декор за дома, и тоа прави практичен и внимателен подарок. Може да се користи како Божиќна Денот на благодарноста на Денот на вineубените, венчавка Велигденска Ноќта на вештерките, роденден, Домаќин, Домаќин, пензиониран подарок за пензионирање за родители, loversубовници, пријатели и колеги. Прилагодена услуга : Поддршка за прилагодување, контактирајте ме за да ја информирам прилагодената содржина откако ќе поставите нарачка.

Особините