.

[Надградба] 5 FINS BLENDER BLADE Компатибилен со Ninja Blender QB3000 QB3000SSW-30 QB3000QR-30 QB3001SS-30 QB3000QBK QB3004 QB3005

[Надградба] 5 FINS BLENDER BLADE Компатибилен со Ninja Blender QB3000 QB3000SSW-30 QB3000QR-30 QB3001SS-30 QB3000QBK QB3004 QB3005

DEN 271.84

Стока
Достапно е за нарачката

? Ако должината на кредитната картичка е многу помала од дијаметарот на машината, ве молиме купете сечило со 4 инчи наместо ова сечило од 3,35 инчи ? ? 【Не е погодно за】 Не за 7 перки или 6fins Ninja Blender Blender. Не за 18oz 24oz 32oz нинџа чаши. ? Ова сечило е докажано дека има подобра рамнотежа и поголема применливост.BPA бесплатно и безбедна машина за миење садови. ? Квалитетот на производот и задоволството на клиентите е нашиот главен приоритет. Ако имате какви било прашања, контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга за вас. Пред да набавите, проверете го старото сечило за да бидете сигурни дека следново : 1. Обезбедете ги перките треба да бидат 5-тина. Сечилото има машки перки. 3,35 (8,5 см) дијаметар. (Извадете кредитна картичка и споредете ја со вашата машина како што е прикажано на сликата. Ако должината на кредитната картичка е скоро иста како и дијаметарот на сечилото, ве молиме купете 3,35inch сечило Со чаши од 16oz, ако не, ве молиме купете сечило со 4 инчи со чаши од 18oz 24oz или 32oz) [внимание] : 【Не е погодно за】 Не за 6 перки или блендер од 7 фини или сечило од 4 инчи, како што се овие модел : BL660, BL663, BL740, BL7700 , BL771, BL773 CO, BL780, BL780, BL810, BL820, BL830.

Особините