.

Чизми За Жени Со Пета Дами Со Цврста Боја Кожа Руно Топол Страничен Патент Внатрешно Засилување Средни Чизми Чизми Отпорни На Дожд Жени

Чизми За Жени Со Пета Дами Со Цврста Боја Кожа Руно Топол Страничен Патент Внатрешно Засилување Средни Чизми Чизми Отпорни На Дожд Жени

DEN 1131.20

Стока
Достапно е за нарачката

100% стп Високи чизми за жени чизми до колена женски чизми чизми до бутови чизми на платформа женски зимски чизми каубојски чизми за жени женски чизми чизми црни чизми за жени чизми до колена за жени чизми до глужд чизми за жени чизми до колена женски чизми чизми до колена женски чизми чизми до колена женски чизми чизми до колена чизми за жени чизми до колена чизми женски каубојски чизми. Совет зимски чевли за жени клинови чизми за жени чизми на платформа за жени чизми со црна платформа женски чизми чизми за ски чизми готски чизми за жени со чизми со средно теле за жени чизми со влечки за жени чизми со клин за жени црни чизми за бутови високи чизми розови чизми за жени чизми до колена бели каубојски чизми женски црни чизми долги чизми за жени чизми до глужд за жени западни чизми со ниска пета женски кратки чизми за жени чизми над коленото чизми. И црни чизми за жени чизми со бела платформа женски чизми со средно теле розови чизми за жени водоотпорни чевли за жени чизми со влечки високи чизми за жени чевли со платформа за жени чизми со тен за жени чизми за фустани за жени чизми со платформа готски високи чизми гумени чизми за жени чизми со прсти жени црни чизми за жени со ниска пета црни каубојски чизми за жени црвени чизми со високи бутови бели каубојски чизми жените со петици нејасни чизми жени црни клин чизми за жени. Обични Чевли,Чевли На Плажа, Свадбени слатки чевли велур чизми за жени кафеави чизми до глужд за жени се лизгаат на чизми за жени чизми со клин чизми од сончоглед готски чизми за жени чизми до колена за жени црни чизми до бутот високи чизми за жени клин чевли за жени чизми до глужд чевли за жени чизми за тен чизми за жени чизми до колена високи женски чизми до глужд ниски потпетици скијачки чанти и чанти за чизми чизми за дожд за жени водоотпорни високи колена Чизми За Жени Готски Чевли Долги чизми паѓаат чизми црни чизми. Пол : Жени,Девојче Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Вештачка Кожа : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Стил На Слободно Време : Принцеза,Секојдневен,Едноставен Стил На Пети : Висок Стил На Затворање На Пети : Тип На Затворање На Клин : Чевли Со Патент Висока Пета : 1см/0,39" Внатрешно Зголемување : 6см/2,36" Висина На Платформата : 1СМ/0,39" ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала Поради конкавен дизајн , ви предлагаме да изберете соодветен големина според Должината На Стапалото.

Особините