.

Кабилок Јеапан Закачалки 10 парчиња Метална Пвц Закачалка За Облека Тешки Закачалки Против Лизгање Панталони За Заштеда На Простор Закачалки Лесна Облека Организа

Кабилок Јеапан Закачалки 10 парчиња Метална Пвц Закачалка За Облека Тешки Закачалки Против Лизгање Панталони За Заштеда На Простор

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Фина изработка и шик детали, добра носивост, не е лесна за ' рѓа Одлично е за вашите резервоари, панталони, врски, ремени, шалови, здолништа комбинезони цврсто без лизгање. Тие го прават вашиот плакар поуреден и делуваат како алатки за заштеда на простор за да не добиете неред во вашиот простор. Нелизгачки и практичен, убав изглед, удобен и лесен за употреба. Изработен од силен и издржлив материјал кој ќе трае долго, нема да се промените откако ќе го имате. Фина изработка и шик детали, добра носивост, не е лесна за ' рѓа. Одлично е за вашите резервоари, панталони, врски, ремени, шалови, здолништа комбинезони цврсто без лизгање. Тие го прават вашиот плакар поуреден и делуваат како алатки за заштеда на простор за да не добиете неред во вашиот простор. Нелизгачки и практичен, убав изглед, удобен и лесен за употреба. Изработен од силен и издржлив материјал кој ќе трае долго, нема да се промените откако ќе го имате. Опис Направен од материјал, тоа е мала тежина, доказ за стареење, силен издржлив и цврст. Оваа закачалка за закачување облека речиси може да ги открие сите проблеми кога ја закачувате облеката, лесна за чување крпа и панталони.

Особините