.

Златна Маска За Очи од Лисја од гинко За Спиење Ноќно Затемнување Врзани Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени Патуваат Јога Дремка

Златна Маска За Очи од Лисја од гинко За Спиење Ноќно Затемнување Врзани Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени Патуваат Јога Дремка

DEN 199.84

Стока
Достапно е за нарачката

Маска За Очи за Спиење-големина 4" х 8" со прилагодлив ремен за глава за да одговара на повеќето луѓе Материјал - маската за очи за спиење е направена од мека, удобна полиестерска ткаенина која нежно се вклопува над вашите очи и нема да ги напрега се додека лентата за глава е правилно прилагодена. Затемнување - за да можете да се одморите и опуштите, маската за очи со одредена сенка е задолжителна, затворете ги очите и слободно!. Моден Принт - оваа маска за очи е практична и стилска, со уникатен принт на површината за симпатична, смешна и креативна личност, дури и кога патувате на бизнис. Маските за очи со Повеќе прилики Се погодни за широк спектар на апликации, вклучувајќи дневни паузи за ручек дома, хотели, авиони, теренски активности, канцеларии итн. Ткаенината е лесна и мека и може да се преклопи и носи по своја волја, што ја прави дом од суштинско значење!. Маска За Очи за Спиење-големина 4" х 8" со прилагодлив ремен за глава за да одговара на повеќето луѓе. Материјал - маската за очи за спиење е направена од мека, удобна полиестерска ткаенина која нежно се вклопува над вашите очи и нема да ги напрега се додека лентата за глава е правилно прилагодена.

Особините