.

SAWIDEE За Garmin Часовник Бендови Компатибилен Феникс 7X 6X Про GPS 5X 3HR Потекло Mk1 Mk2 Титаник Велкро Ремен 26mm Брзо Ослободување Најлон Платно Ремен

SAWIDEE За Garmin Часовник Бендови Компатибилен Феникс 7X 6X Про GPS 5X 3HR Потекло Mk1 Mk2 Титаник Велкро Ремен 26mm Брзо Ослободување Најлон

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Материјал : Најлон, еколошки и здрав, умерена мекост, многу удобен за носење. Умерена мекост, многу удобна за носење, обликувана компресија, издржлива, лента/нараквица за носење, погодна за оригинален часовник. Лесен за вметнување и отстранување, совршен за вашиот часовник. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството. Земја Како Што Е Означено. 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Материјал : Најлон, еколошки и здрав, умерена мекост, многу удобен за носење. Умерена мекост, многу удобна за носење, обликувана компресија, издржлива, лента/нараквица за носење, погодна за оригинален часовник. Лесен за вметнување и отстранување, совршен за вашиот часовник.

Особините