.

GUY-Tech AC/DC Адаптер Компатибилен Со Ugee UG-2150 UG2150 21.5 HD USB LCD IPS Екран Пенкало Дисплеј Таблет Монитор Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач

GUY-Tech AC/DC Адаптер Компатибилен Со Ugee UG-2150 UG2150 21.5 HD USB LCD IPS Екран Пенкало Дисплеј Таблет Монитор Кабел За Напојување КАБЕЛ

DEN 286.40

Стока
Достапно е за нарачката

Влез : 100 V-240 V во светот Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален. Преку Заштита На излезниот Напон, Преку Заштита На Излезната Струја. Краток Спој Излез Заштита. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Пакетот вклучува & Забелешка : 1 х Адаптер Полнач, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберат правото адаптер пред да нарачате. Влез : 100 V-240 V во светот. Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален. Преку Заштита На излезниот Напон, Преку Заштита На Излезната Струја. Краток Спој Излез Заштита. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Пакетот вклучува & Забелешка : 1 х Адаптер Полнач, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберат правото адаптер пред да нарачате. Зошто го избирам?- Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање.

Особините