.

Кошарка за кошарка со 3-пакувања со 3-пакувања, кои трчаат атлетски спортови на отворено, со чорапи со екипаж на екипажот со средно теле

Кошарка за кошарка со 3-пакувања со 3-пакувања, кои трчаат атлетски спортови на отворено, со чорапи со екипаж на екипажот со средно

DEN 1552.00

Стока
Достапно е за нарачката

Памук? Големина и боја : Нашите фудбалски чорапи се со една големина одговара на сите, погодни за европска големина 39-44, големина на САД 6,5-11, големина на Велика Британија 6-10,5. И за мажите и за жените (може да има некои грешки во мерењето, големината е само за повикување). Различни бои за опции за исполнување на барањата на вас, како и на вашето семејство и вашите пријатели. Findе го најдете она што ви треба во овој стил. ? Чорапи за дишење за жени и мажи : Фудбалските спортови чорапи се изработени од висококвалитетна ткаенина, што ги прави атлетските чорапи да дишат, удобно да се носат цел ден, без да ја иритираат кожата на нозете. Чорапите со ниско сечење имаат ултра-пропустливост на воздухот и перформансите на влага ги одржуваат нозете суви и без мирис во текот на целиот ден. ? Чорапи за компресија против лизгање и триење : Нашите чорапи за трчање конструирани со меко кадифен ѓон амортизирање за дополнителна издржливост и удобност во области со голема облека. И овие без шоу -чорапи, исто така, имаат силна еластична манжетна да ги одржува чорапите на глуждот. Изградбата на цвест на рамни пети обезбедува непречено вклопување во перформансите за да се спречи лизгање, гребење и плускавци. ? Дневни и пешачки чорапи : Унисекс чорапите за пешачење не се премногу густи или премногу тенки, топло во зима и дишење во лето. Чорапи за одење професионално прилагодени за сите спортови, планинарење, пешачење, џогирање, трчање, тенис, маратон, голф, велосипедизам на сите спортови. Чорапи со едноставен стил се вклопуваат во секое секојдневно облекување за возрасни и тинејџери. ? Мулти-корисни спортски чорапи : Без разлика какви видови вежби правите, нашите унисекс-зафати чорапи се совршени за пилатес, јога, балет, танц, пешачење, скијање, боречки вештини, брануваа, фитнес, салата, трчање, кошарка, фудбал, студио , Тренинг, рехабилитација, дом, болница и многу повеќе. Одлични чорапи за зафат за жени / мажи / стари лица / бремени жени. [За продавницата за облека за мажи] Добредојдовте во нашата продавница! Од долна облека до надворешна облека, нашиот опсег ги обезбедува вашите секојдневни најважни работи.

Особините