.

PINSPARK 2 пакувања со пакувања шорцеви мажи во салата трчаат атлетски шорцеви брзо суво за спорт

PINSPARK 2 пакувања со пакувања шорцеви мажи во салата трчаат атлетски шорцеви брзо суво за спорт

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на влечење. Машките шорцеви за трчање се прават со 88%најлон и 12%спандекс, лесна, ткаенина за брзо сушење, ве одржуваат удобно и без стрес во текот на вашите вежби, подалеку од чудното чувство. Оваа спортска шорцеви прикажани еластични можат да ги усогласат вашите половини и дизајнот на влечење за да создадете безбеден, нашите шорцеви за вежбање имаат 2 странични џебови и 1 поштенски џеб пред каде што можете да ги чувате клучевите, слушалките и другите работи, отворениот дизајн на размавта овозможува повеќе Движење за обука. Атлетските шорцеви со висок квалитет на стрии ви овозможуваат да ги извршувате сите видови на теретана за вежбање, обука, возење велосипед, трчање, џогирање, кошарка, фудбал, тенис итн нешто друго. Нашите шорцеви за трчање се стилски со контрастн дизајн на бои, ги прават овие панталони мода и уникатни, меките, атрибути за влага за влага на овој материјал се доволно лесни за да ве одржат кул, ќе ви се допадне без разлика дали е за обука или секојдневно носење. Измијте ладно, не исушете го чисто, сувајте суво ниско со внимание. Затворање на влечење. Машките шорцеви за трчање се прават со 88%најлон и 12%спандекс, лесна, ткаенина за брзо сушење, ве одржуваат удобно и без стрес во текот на вашите вежби, подалеку од чудното чувство. Оваа спортска шорцеви прикажани еластични можат да ги усогласат вашите половини и дизајнот на влечење за да создадете безбеден, нашите шорцеви за вежбање имаат 2 странични џебови и 1 поштенски џеб пред каде што можете да ги чувате клучевите, слушалките и другите работи, отворениот дизајн на размавта овозможува повеќе Движење за обука. Атлетските шорцеви со висок квалитет на стрии ви овозможуваат да ги извршувате сите видови на теретана за вежбање, обука, возење велосипед, трчање, џогирање, кошарка, фудбал, тенис итн нешто друго.

Особините