.

Case Boxwave Case компатибилен со HTC 626S - Спортски амбранд, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за HTC 626S - etет Блек

Case Boxwave Case компатибилен со HTC 626S - Спортски амбранд, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за HTC 626S - etет Блек

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со HTC 626 S Лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи за велкро кои безбедно се вклопуваат околу повеќето бицепс. ? [Лесно за употреба] Едноставно лизгајте го HTC 626 -тите во заштитениот џеб и завиткајте го околу раката или зглобот. Тоа е тоа! Подготвени сте да одите!. ? [Висок квалитет] Направено со високо квалитетни еластични материјали кои го штитат вашиот HTC 626 S кога ќе работите!. ? [Clear Window] Clear Window ви овозможува да имате целосен пристап до вашиот екран во секое време!. ? [Без раце] Земете ги вашите HTC 626 со вас каде и да одите без да го држите. Вистински животен век кога ви требаат и двете раце бесплатно! Повеќе не се гушкам околу тоа што треба да го носите вашиот уред со вас. ? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со HTC 626 S. Лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи за велкро кои безбедно се вклопуваат околу повеќето бицепс. ? [Лесно за употреба] Едноставно лизгајте го HTC 626 -тите во заштитениот џеб и завиткајте го околу раката или зглобот. Тоа е тоа! Подготвени сте да одите!. ? [Висок квалитет] Направено со високо квалитетни еластични материјали кои го штитат вашиот HTC 626 S кога ќе работите!. ? [Clear Window] Clear Window ви овозможува да имате целосен пристап до вашиот екран во секое време!. ? [Без раце] Земете ги вашите HTC 626 со вас каде и да одите без да го држите. Вистински животен век кога ви требаат и двете раце бесплатно! Повеќе не се гушкам околу тоа што треба да го носите вашиот уред со вас.

Особините