.

Во друг свет со мојот паметен телефон аниме лаптоп торба за ракав од 15 инчи лаптоп кутија Музопада Површинска аниме компјутерска торба лаптоп ракав лаптоп/таблет в

Во друг свет со мојот паметен телефон аниме лаптоп торба за ракав од 15 инчи лаптоп кутија Музопада Површинска аниме компјутерска

DEN 319.84

Стока
Достапно е за нарачката

Нуди 360 ° заштита на вашиот лаптоп и други уреди во стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L X W X H) Тенок профил - лесен без најголемиот дел, лесно може да се чува во ранецот на чантата или другите торби без гребење или да го оштети лаптопот. Надворешниот слој на неопренови во вода со полнење со полиестерска пена го заштитува вашиот уред од прашина, нечистотија, итн. Мека анти-статична постава со меки ладилници, може ефикасно да го апсорбира влијанието и да ги намали оштетувањата предизвикани од случајни судири и гребнатини. Непречено поставените двојни патенти со патент и го олеснуваат употребата на лаптоп. Површината прави удобна глувче кога е потребно. Овој случај на лаптоп е многу издржлив и погоден за секојдневна употреба и патувања/патувања за мажи, жени и деца, патувања, училиште, канцеларија, итн. Направено со материјал за отфрлање на вода, врвен отвор за отворање непречено и дозволува удобен пристап до вашиот уред . Тенок и лесен, не го мачи уредот нагоре и лесно може да се лизне во вашата чанта, ранец или друга торба. Нуди 360 ° заштита на вашиот лаптоп и други уреди во стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L X W X H). Тенок профил - лесен без најголемиот дел, лесно може да се чува во ранецот на чантата или другите торби без гребење или да го оштети лаптопот. Надворешниот слој на неопренови во вода со полнење со полиестерска пена го заштитува вашиот уред од прашина, нечистотија, итн.

Особините