.

Captain America Shield Legends Limited Edition Escudo del Capitan America for Adult Avengers Capt A Shield Captain America Shield Metal 1: 1, MCU Captain America Shield Movie Prop Replica

Captain America Shield Legends Limited Edition Escudo del Capitan America for Adult Avengers Capt A Shield Captain America Shield Metal 1:

DEN 1375.04

Стока
Достапно е за нарачката

Одмаздници Легенда Капетан Америка Шилд ~ Ноќта на вештерките Средновековен оклоп коплеј ~ Легенди серија Avengers Falcon и зимски војник Капетан Америка Премиум улога игра Shield Metal Prop Replica Целосна големина- метал од 24 инчи : Ironелезо и челик. Заврши : Како што е прикажано на тежината на сликата : 2,5 "kg мерења : 24 '' инчи. Материјал : метал. Совршен капетан Америка Реал Шилд за пристојна цена што нема да ја скрши банката. Високо детална и 1 : 1 целосна реквизит за поавтентични : репликата на деталите за штитот е повеќе недопрена. Филмот за боја е тежок и носи абе -резистентно. Прецизна организација, мазна површина, јасен преглед и металик сјај. Иконски црвен, бел, сино стајлинг : Бојата на овој штит е слична на онаа на американското знаме, кое исто така го симболизира идентитетот на Капетан Америка. Вие не Треба да бидете избрани, сè додека сте kindубезни и полни со храброст, вие сте капетан!. Две прилагодливи ленти што ве поддржуваат да ги носите : Нашиот Капетан Америка Шилд Реквиран е стандарден со две прилагодливи кожни ленти за да ги носите како што прави Капетан Америка Кога ќе влезе во борбата за правда. Користете ја моќта на суперхерој за да ја направите вистинската работа цело време го прави совршен капетан Америка Шилд вистински подарок : Очигледно ова не е играчка.

Особините