.

4 4 outrigger точка масажа ролери за раце нозе вратот мускулното ткиво фитнес теретана јога пилатес вежба 4 тркала блок јога ролери

4 4 outrigger точка масажа ролери за раце нозе вратот мускулното ткиво фитнес теретана јога пилатес вежба 4 тркала блок јога ролери

DEN 724.80

Стока
Достапно е за нарачката

Со задоволство ќе слушнеме од вас со прашања за производот Не грижете се за пакувањето. Прашања за испорака, за да се осигура дека производите пристигнуваат во очекуваното време однапред, обично 15-25 дена. Совршено искуство за купување по продажба. По продажбата без грижи, наплата и замена, го слушаме вашиот избор. Со задоволство ќе слушнеме од вас со прашања за производот. Не грижете се за пакувањето. Прашања за испорака, за да се осигура дека производите пристигнуваат во очекуваното време однапред, обично 15-25 дена. Совршено искуство за купување по продажба. По продажбата без грижи, наплата и замена, го слушаме вашиот избор. 触发点按摩滚轮适用于手臂腿部颈部肌肉组织健身健身房瑜伽普拉提运动 4 outrigger точка масажа ролери за раце нозе вратот мускулното ткиво фитнес теретана јога пилатес вежба 4 тркало блок јога ролери.

Особините