.

Оџис Екарт го смалува ракавот од 16 мм транспарентен 1 метар индустриски одделение

Оџис Екарт го смалува ракавот од 16 мм транспарентен 1 метар индустриски одделение

DEN 440.00

Стока
Достапно е за нарачката

Сооднос на радијално намалување : ≥50% Сооднос на издолжување : ≥200%. Јачина на затегнување : . Дијаметар : 16мм Боја : Транспарентна должина : 1 метар Сооднос на смалување : 2 : 1 Оперативна температура (° C) : -40 до 125 Јачина на затегнување : .4 MPa Сооднос на издолжување : ≥200% РАДИЈАЛНА РАБОТНА РАБОТА : ≥50% Пакет вклучува : 1 Пакет со : 1 Вклучува : 1 Пакет со : 1 Вклучува : 1 Пакет Вклучува : 1 X ракав за намалување на топлината од 16мм транспарентен 1 метар индустриски степен WOER (HST).

Особините