.

Decky Flannel Flat Top Cap

Decky Flannel Flat Top Cap

DEN 166.40

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Затворање на кука и јамка. Само миење на рацете. Овален врв на круната. Затворање на кука и јамка. Една големина најмногу одговара. Карираната рамна капа е супер модерна воена капа во стилот на БДУ и има стилски кариран дизајн и овална круна.

Особините