.

Llamn Везење чипка ткаенина Полиестерска апликација за шиење на шиење DIY чипка јака на деколте занаетчиски занает за шиење

Llamn Везење чипка ткаенина Полиестерска апликација за шиење на шиење DIY чипка јака на деколте занаетчиски занает за шиење

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Везена чипка ткаенина од полиестерска апликација за шиење за шиење, DIY чипка деколте за деколте додатоци за шиење занает Исклучителна изработка, издржлив материјал, не е лесен за избледување, светла боја. Совршено за забави, фестивали, декор во стилот на земја, свадбен декор и многу повеќе. Може да се користи и за DIY, рачно изработени некои домашни украси, итн. Зачудувачки прекрасни декорации и украси за невестински свадби. Везена чипка ткаенина од полиестерска апликација за шиење, декорација на деколте за деколте на чипка, шиење занает. За DIY, рачно изработени некои украси за домови, итн. Запалување на прекрасните свадбени невестински декорации и украси. Пакувања Содржи : 1 парче облека Декалнотика : 1. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку различна од сликата. Ве молиме, оставете разлика од 1-3 см поради рачното мерење, ви благодарам за разбирањето.

Особините