.

Magictech Челик Биланс Играчка &засилувач; 3d Печатење Замаец Модел Играчка PH04-JY08

Magictech Челик Биланс Играчка &засилувач; 3d Печатење Замаец Модел Играчка PH04-JY08

DEN 636.80

Стока
Достапно е за нарачката

НАЈДОБАР ПОДАРОК - - - НАЈДОБАР ПОДАРОК тоа е неверојатен и фантастичен производ Неговиот елегантен пакет подароци ја прави смрека и претставителна. Има широк спектар на примена како, одличен подарок за детски научен проект, Како божиќен подарок, Физичко/механичко учење, Демо реквизити на наставникот на часот, роденденски подарок за пријатели, семејства, родители, деца итн. Многу од нашите клиенти доаѓаат од училиште, колега, итн. УКРАСЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ и КАНЦЕЛАРИЈА- механичката играчка за имитација на часовникот е дизајнирана убаво. На вашите гости ќе им биде интересно и привлечно со целиот механизам за поставување и видлива опрема. Започнете го часовникот, ќе се вратите во индустриската age. Совршен за секое биро, полица за книги или друга површина. Одлично во секој ентериер. ПОВЕЌЕ НАМЕНИ - - - - тоа е многу кул додаток за биро. ќе биде добар мразокршач кога ќе го поставите во канцелариското биро или во домашното биро. Користете го за да губите време, да го ослободите стресот, да ги наместите здодевните соработници или да ги школувате младите во физиката. Тоа ќе биде убаво биро играчка. Добро ја покажа структурата на менувачот и ротацијата на часовникот. ЗАБАВА И ОБРАЗОВАНИЕ - - - оваа класична десктоп играчка ви обезбедува многу придобивки и забави, погодна е за различни локации како куќа или канцеларија и е интригантен уред кој не само што демонстрира движење на нишалото, туку помага и да се покажат законите за зачувување на импулсот и енергијата. ПОМОГНЕТЕ ДА СЕ ОПУШТИТЕ - - - тоа е уредна фокусна точка за притискање по напорниот ден на работа. Кога ќе ви здодее и чувствувате дека има премногу притисок, можете да го ставите на работната површина, да го стартувате, тивко гледајќи ги неговите фасцинантни лулашки, ќе ви биде фасцинантно. Тоа може да го убие времето и да ви помогне да го ослободите стресот. НАЈДОБАР ПОДАРОК - - - НАЈДОБАР ПОДАРОК тоа е неверојатен и фантастичен производ. Неговиот елегантен пакет подароци ја прави смрека и претставителна. Има широк спектар на примена како, одличен подарок за детски научен проект, Како божиќен подарок, Физичко/механичко учење, Демо реквизити на наставникот на часот, роденденски подарок за пријатели, семејства, родители, деца итн. Многу од нашите клиенти доаѓаат од училиште, колега, итн. УКРАСЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ и КАНЦЕЛАРИЈА- механичката играчка за имитација на часовникот е дизајнирана убаво. На вашите гости ќе им биде интересно и привлечно со целиот механизам за поставување и видлива опрема. Започнете го часовникот, ќе се вратите во индустриската age. Совршен за секое биро, полица за книги или друга површина. Одлично во секој ентериер.

Особините