.

2 пакувања Голем burlap јута коноп јаже лакови за венци, рустикален занаетчиски производи за занаети за занаетчиство за дар

2 пакувања Голем burlap јута коноп јаже лакови за венци, рустикален занаетчиски производи за занаети за занаетчиство за дар

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

ʚɞʚɞ Уникатен материјал : лајвките за ламби за венци се изработени од јута коноп јаже и материјал за корап Уникатниот дизајн на жица со фино железо што може рачно да го врати цветањето дури и ако е избришан - и никогаш не венее. ʚɞʚɞ Поголем зиз : Овие рустикални лакови приближно : 11.4in x 19,6in/28cm x 50cm. Плус лакот со големина е позабележителен и добива повеќе комплименти. ʚɞʚɞ Класичен дизајн : Лакови за занаетчиски лакови се прикажани со класично јаже од коноп од јута, украсено со природни бои на burlap, кои ги поврзуваат класичниот дизајн и рустикалниот стил во еден; Тие се полни со празнично чувство по изглед, можат да ја истакнат атмосферата на фармата откако ќе се применат. ʚɞʚɞ Применливи сцени : разноврсна декорација за вашите домашни украси, можете да го врзувате падот на лакот на вашите новогодишни елки, венци, прозорци, врати, wallsидови, скали, огради, камин, итн. Додадете елеганција и убавина во вашиот дом, канцеларија, двор, двор, забава, свадба, пикник, фарма, празник и други прилики. ʚɞʚɞ Одлични подароци : Овие лакови на фармата ќе бидат идеален избор за давање подароци, можете директно да ги подготвите овие убави лакови како занаетчиски подароци за вашите пријатели кои сакаат DIY, или ги користат овие лакови за да ги украсуваат вашите подароци за одмор и да ги испраќаат подароците до вашето семејство, Lубовник, роднини, колеги или други луѓе. ʚɞʚɞ Уникатен материјал : лајвките за ламби за венци се изработени од јута коноп јаже и материјал за корап. Уникатниот дизајн на жица со фино железо што може рачно да го врати цветањето дури и ако е избришан - и никогаш не венее. ʚɞʚɞ Поголем зиз : Овие рустикални лакови приближно : 11.4in x 19,6in/28cm x 50cm. Плус лакот со големина е позабележителен и добива повеќе комплименти. ʚɞʚɞ Класичен дизајн : Лакови за занаетчиски лакови се прикажани со класично јаже од коноп од јута, украсено со природни бои на burlap, кои ги поврзуваат класичниот дизајн и рустикалниот стил во еден; Тие се полни со празнично чувство по изглед, можат да ја истакнат атмосферата на фармата откако ќе се применат.

Особините