.

Црвен Божиќен лабав џемпер пуловер женски сложени студенти есен и зима

Црвен Божиќен лабав џемпер пуловер женски сложени студенти есен и зима

DEN 1232.00

Стока
Достапно е за нарачката

80% памук, 20% полиестер Поставена памучна обвивка. Повлечете го затворањето. Ткаенина : Направено од мека плетена ткаенина со истегнување за удобно вклопување. Дизајнирано со високо и високо деколте и долги ракави со балон за прекрасна силуета, овој пуловер е одличен начин да ја ажурирате колекцијата на трикотажа. Карактеристики : Гроздобер џемпер, Turtleneck, дедо џемпер, лабава вклопување, долги ракави, геометриски, џемпер на пулвер, плетен, лесен, врат на екипажот, преголем женски џемпер. Стил : Обичен и симпатичен, овој врв има високо деколте и долги ракави во дизајн на плетено со ребра. Тенок вклопување и истегнување ткаенина ја ласкаат вашата фигура. Есен и зимски џемпер пуловер може да се носи со хеланки, слаби фармерки, шорцеви, здолништа, панталони. Исто така, идеален подарок за роденден/Божиќ/Нова Година. Погодни прилики : женските џемпери се погодни за секоја пригода, како што се одмор, одмор, семејство, спорт, училиште, излегување, секојдневно и секојдневно носење. Носете го со хеланки и чизми за вграден изглед, или хеланки и патики за обичен, удобен изглед! Гроздобер џемпери, џемпери од желка, џемпери во дедо, лабава вклопување, џемпери со долги ракави, геометриски џемпери, карирани џемпери за пулвер, плетени џемпери, лесни џемпери, џемпери од екипаж, преголеми женски џемпери, новогодишни џемпери, новогодишни подароци, зимски подароци, зимски подароци, зимски зими, долги -Селе плетени џемпери со ребра, женски џемпери, женски женски женски се протегаат долги џемпери фустани зимски задебелен топол пресврт, четкани плетени пукачи, меки џемпери, лабави пукачи, шарени врвови. Потекло : копно Chinaseason : Wintertechnics : Computer Clicated Clothing должина : Rugure Collar : O-Neckage : на возраст од 18-35 години, должина на стариот број (CM) : Стил на полнота : Редовен стил : Casual Japanese Style, корејска верзија мек џемпер, висока јака за контраст на бојата на бојата на колеџот на колеџот, во стилот на колеџот на колеџот, во стилот на колеџот на колеџот, во стилот на колеџот на колеџот, во стилот на колеџот на колеџот, во стилот на колеџот, во стилот на колеџот, во стилот на колеџот, во стилот на колеџот, во стилот на колеџот, во стилот на колеџот на колеџот, во стилот на колеџот на колеџот на колеџот Есен есен и зимска лабава студентска девојка, топол џемпер, литературен и уметнички едноставен темперамент, дизајн на монистра, лабава волна мешавина од џемпер, обичен неутрален лабав мрзлива волна мешавина од кариран џемпер, кадифен женски облека Европска личност ватирана од паркиран кардиган кардиган, плетен, женски џемпери, лабав Полетачи, шарени врвови, шарени џемпери, о-врата лента.

Особините