.

Uxcell 6-инчен диск за пескарење на кука и јамка Влажен/сув силиконски карбид 80/100/120 решетки собрани 9 парчиња

Uxcell 6-инчен диск за пескарење на кука и јамка Влажен/сув силиконски карбид 80/100/120 решетки собрани 9 парчиња

DEN 244.48

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : Дијаметарот на дисковите за пескарење на кука и јамка се 6-инчни, 80/100/120 решетки Сува и влажна употреба : Влажниот или сувиот диск од шкурка може да се користи со вода, лак, школка, лак или масло, погоден и за влажно и за суво пескарење. Абразивен материјал : Диск за пескарење е изработен од силиконски карбид, монтиран на флексибилна и водоотпорна хартија, за добар ефект на пескарење и долг животен век. Троење наназад : Поддршката за шкурка за кука и јамка го прави промените на мелењето брзо и лесно и го издолжуваат животот на абразивниот. Широки апликации : тркалезни сандер -сандер -влошки за шкурка, кои се користат со случаен орбитален сандер, се користат за мебел за полирање, дрво, метал и сув ид. Големина : Дијаметарот на дисковите за пескарење на кука и јамка се 6-инчни, 80/100/120 решетки. Сува и влажна употреба : Влажниот или сувиот диск од шкурка може да се користи со вода, лак, школка, лак или масло, погоден и за влажно и за суво пескарење.

Особините