.

Ungунг Кук женски празен обичен бејзбол дрес копче надолу со маица со кратки ракави со мечбол Jerseyерси активна униформа црно бело

Ungунг Кук женски празен обичен бејзбол дрес копче надолу со маица со кратки ракави со мечбол Jerseyерси активна униформа црно бело

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Направено од висококвалитетен полиестер, флексибилно истроши Мешава ткаенина, дишење и удобно. Брзо сушење и лесен за грижа. Дизајн на затворање на копчињата, црни и бели бејзбол кошули со краток ракав. Издржливо шиење, двојно зашивање за издржливост. Двојно зашивање за издржливост, ткаенина од мрежа ,. Затворање на копчињата. 【Мекиот материјал】 : женски црна бела лента Бејзбол дрес е изработена од висококвалитетен полиестер , отпорен на абење и еластично, супер меко, удобно, дишење и се чувствува одлично. 【Дизајн】 : Цврсти класични ленти за бејзбол дрес дизајн , копче надолу со затворање , лабаво вклопување, шармот на основниот модел лежи во неговата едноставност и извонредност. 【Повод : : Погодно за групи , Училишни униформи, групни спортови, уличен танц, прилагодување, деловна промоција, итн. Одлично за перформанси или конкуренција. Секојдневно може да се слое со врвови на резервоарот, долги и кратки ракави. 【Најдобар избор】 : Копче за дрес на бејзбол во бејзбол. Може да биде најдобриот подарок за fansубителите на бејзбол , Поддржете го омилениот тим за бејзбол. 【Совети】 : Проверете ја табелата со големина на левата слика пред да нарачате. Затворање на копчињата. 【Мекиот материјал】 : женски црна бела лента Бејзбол дрес е изработена од висококвалитетен полиестер , отпорен на абење и еластично, супер меко, удобно, дишење и се чувствува одлично.

Особините