.

ЏНИАП Патување Брод Козметичка Торба Крстарење Љубовник Одмор Подарок Брод Патување Сопственик Шминка Тоалет Торба Викенд Патување Патување Патент Торбичка Лето

ЏНИАП Патување Брод Козметичка Торба Крстарење Љубовник Одмор Подарок Брод Патување Сопственик Шминка Тоалет Торба Викенд Патување Патување

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

`+Торбичка За Патување Со крстарење, Оваа водоотпорна торба беше врежана Цитатите "Правило #1 Не паѓајте на бродот" тоа е смешен подарок за некој што сака патување со брод со крстарење. `+Мултифункционална Торбичка, Торбичката Не само Што може да Се користи како торба за шминка, туку и како организатор на електронски додатоци, торба за пенкало и други работи за чување во патување или дома storage.At во исто време, ќе ги одржува сите ваши работи убави и организирани за да не мора постојано да барате се. Е-маил * елегантната чанта е изработена од платно и е водоотпорна,силна и издржлива.цврстиот патент може да спречи вашите производи за убавина да испаднат од торбата. +Големина И Простор За Складирање 9.Големината е погодна за шминка и канцелариски материјал.Чантата е доволно голема за да ја собере вашата дневна шминка,а може да складира и накит,производи за женска хигиена,есенцијално масло ,тоалети, мобилен телефон и други ситници.

Особините