.

AGL Carbon Fiber Car Car Rear Boot Light Switch Frame ги опфаќа исечените додатоци за автомобили Внатрешен декоративен за Ford Ranger T6 T7 T8 2015 2017 2017 2018 2019 2020

AGL Carbon Fiber Car Car Rear Boot Light Switch Frame ги опфаќа исечените додатоци за автомобили Внатрешен декоративен за Ford Ranger

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Боја : Јаглеродни влакна изгледаат печатење Материјал : висококвалитетно ABS со лепило од 3М прикачени на грб. PLS проверете ги фотографиите и проверете дали е погоден за вашиот автомобил пред да го купите. За Ford Ranger 2015 2016 2017 2017 2018 2019 2020. Лесна инсталација : Не е потребно сечење или дупчење, чиста целна површина и лепено ја засили неколку минути. Забелешка : Автомобилите може да произведат различни во различни земји, да проверат фотографии и да бидат сигурни дека се погодни за вашиот автомобил пред да го купат. PLS kindубезно Забелешка : Увозните давачки, даноците и давачките не се вклучени во цената на предметот или трошоците за испорака. Опис : Направено од висококвалитетна пластика ABS со насликани ретки делови за украсување и чувајте го вашиот автомобил уникатен и привлечен. Лесна и брза инсталација, прикачена е автомобилска лепило.

Особините