.

Држач за јајца за фрижидер, автоматски сад за складирање на јајце во Волоса за фрижидер, стабилен голем капацитет 36 парчиња организатор на јајца, чиста пластична ди

Држач за јајца за фрижидер, автоматски сад за складирање на јајце во Волоса за фрижидер, стабилен голем капацитет 36 парчиња организатор

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

[Автоматско складирање на јајца] : држачот на јајцето за фрижидер усвојува дизајн на наклон од 7 ° што овозможува ролни со јајца кон дното кога ќе земете еден од држачот на јајца Лесно е да се извадат јајцата без да се отвори капакот. [Дизајн на слоеви на слој] : Нашиот сад за складирање на јајца е дизајниран со стабилни слоеви кои се фиксирани со слот за картичка. Може да се нареди да се создаде вертикален простор, да ви заштеди вреден простор за складирање, да го одржувате вашиот фрижидер чист и уреден. [Трајна премија чиста лента] : Нашиот организатор на јајца е изработен од материјал од храна, безбеден и еколошки. Дебелиот дизајн го прави потрајни да се продолжи животниот век на услугата. Проucирниот дизајн ви дава непречен поглед за да ја видите количината на лево јајце. [Чувајте ја вашата храна свежа] : Полу-затворениот дизајн на иновации не само што обезбедува погодност за земање јајца, туку и обезбедување добра вентилација, што може во голема мерка да го намали мирисот на јајца и да им помогне на јајцата да останат свежи подолги дури и во фрижидер. [Голем капацитет и широка примена] : 2 слој контејнер за складирање на јајца може да задржи до 36 јајца. И многу е лесно да се мие. Совршен раствор како сад со јајца за фрижидер, кујна, ормани, маса и ресторан. [Автоматско складирање на јајца] : држачот на јајцето за фрижидер усвојува дизајн на наклон од 7 ° што овозможува ролни со јајца кон дното кога ќе земете еден од држачот на јајца. Лесно е да се извадат јајцата без да се отвори капакот. [Дизајн на слоеви на слој] : Нашиот сад за складирање на јајца е дизајниран со стабилни слоеви кои се фиксирани со слот за картичка.

Особините