.

Сет од 2 ламби за табела со ратан со 2 USB порти, крајбрежни ткаени светилки во кревет 26 ', високи, ламба за ноќна куќа на фармерки со ротирачки прекинувач и сенка на кре?

Сет од 2 ламби за табела со ратан со 2 USB порти, крајбрежни ткаени светилки во кревет 26 ', високи, ламба за ноќна куќа на фармерки со

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

? Повеќе виталност и елеганција на вашиот простор Rotary Switch го прави ова рустикално работно ламба лесна за контрола, погодна за дневна примена. Двојни USB порти и удобно полнење】 Високите ламби за спални соби имаат двојни порти за полнење со 5 V/2.1 A USB, така што ќе можете да наплаќате повеќе електронски уреди во исто време, како што се мобилни телефони, i Pad, слушалки, звучници и е-книги И така слично. Функцијата за полнење на светилките во кревет е достапна без разлика дали ламбата на фармата е вклучена или исклучена, одлично за да го ослободите вашиот простор и да ги решите проблемите со недостаток на приклучоци на идот. ? 【Супериорен материјал и грижа за очите】 Нашите ткаени ламби за маса се изработени од трајна природна ратан и висококвалитетна сенка на ткаенини, ратан се третира со посебен процес што нема да кородира дури и ако ги постави овие идеални USB ноќни ламби за долго време за долго време . Основата на црна смола може да ги спречи ламбите за читање на бирото да 'рѓосаат и лесни за чистење. Крем за ткаенини за ткаенини може да го омекне сјајот, ефикасно да го намали силното осветлување и да ги заштити очите. ? Исто така, природната ламба за табели со ратан е супер лесна за инсталирање, потребни се само неколку минути за да се соберат. (Ве молиме, забележавте дека сијалицата не е вклучена и треба да се купи одделно. ? 【Широко примена и идеални подароци】 Светлата за ламби за ноќни страни имаат нијанси на крем ткаенини и ратански ткаени ламби, природен стил го прави одличен декор за вашиот простор. Можете да ги поставите овие идеални декоративни ламби на различни места, како што се хотел, приморска куќа, студентски дом, спална соба, дневна соба, маси за софа и сл. Поради уникатниот изглед и практични функции, ламбата со USB пристаништа се исто така одличен подарок Избор за вашите пријатели и семејства во специјалните прилики. Поправете го прстенот на куките на сенката. Облечете го велкро за да ја затворите абажур. Инсталирајте го држачот на ламбата на телото на ламбата. Ставете ја харфата на седлото. Инсталирајте сијалица (не е вклучена). Ставете ја сенката и заврткајте ја финалето. Светилките за табели Verron се дизајнирани со нијанси на ткаенини и ткаенини од ткаенини од ратан, мешајќи ги крајбрежјето со рустикални стилови кои додаваат чувство на боемска и атмосфера на фармата во вашата соба. Стилскиот изглед и практичната функција за полнење ја прават ламбата за кревети со USB порти погодни за домаќинства или комерцијална употреба, како што се спални соби, дневни соби, хотели и колиби на приморски.

Особините