.

Орјуекан санитарна торба за складирање на салфетка, преносна менструална подлога за патенти, торбичка за складирање на тампон за жени девојки, летно сончогледово ?

Орјуекан санитарна торба за складирање на салфетка, преносна менструална подлога за патенти, торбичка за складирање на тампон за жени

DEN 840.00

Стока
Достапно е за нарачката

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна. ♥ Трајната и висококвалитетна торба за складирање дизајнирана специјално за санитарни влошки. ♥ Може да се користи како преносна козметичка кеса, погодна за патувања и деловни патувања. ♥ Затворањето на патентите Обезбедува дека влошките остануваат безбедно складирани за време на транспортот. ♥ Одделот одржува различни големини и видови на влошки. Ви благодариме што ги гледавте нашите производи. Ние се грижиме за секоја нарачка и за секој клиент, ве молиме слободно кажете ни дали имате какви било прашања.

Особините