.

Налепници за броеви за спортски кациги од 102 парчиња 1,25 инчи винил шлемови броеви се декораат самостојно лепило хокеј налепници за бејзбол, хокеј, фудбал, лакроза, л

Налепници за броеви за спортски кациги од 102 парчиња 1,25 инчи винил шлемови броеви се декораат самостојно лепило хокеј налепници за бејзбол,

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Соодветна големина : Големината на секоја налепница за број на шлемот е 3,2 x 2,2 см/ 1,25 x 0,88 инчи, што може да одговара на повеќето спортски шлемови и може лесно да се види дури и на далечина; Овие налепници со број се погодни за дневна обука и натпревари, тие можат да ги украсуваат шлемови на спортистите и да обезбедат погодност Вкупно : ќе добиете 4 листови налепници за хокеј шлем, вкупно 102 парчиња; Доволна количина може да ги задоволи вашите потреби за декорација, така што вашата кацига има лесно различен број; Можете исто така да ги споделите со соиграчите. Квалитет и сигурен : Декалите за спортски број се изработени од винил материјал, кои се водоотпорни и водоотпорни, можат да ви служат долго време; Бојата со висок контраст им овозможува на броевите лесно да се видат, а вашата кацига може да се препознае на прв поглед. Лесно за залепување и отстранување : Налепниците за број на шлем во фудбалот имаат добро лепило, силно, не е лесно да се испаднат и нема да остават ознаки откако ќе бидат отстранети; Само ги лепите налепниците таму каде што сакате, и се препорачува да се исчисти површината за да се залепи однапред за да се отстрани прашината, маснотијата или силиконот.

Особините