.

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Го Лиценцираа Мозаикот Миклин Ле Февр Во Аметист И Лапис Лазули Мермерни Обрасци Мека Гел Кутија Компатибилна Со Моторола Мот

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Го Лиценцираа Мозаикот Миклин Ле Февр Во Аметист И Лапис Лазули Мермерни Обрасци Мека Гел

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран micklin Le Feuvre производ Стилски, отпорен на гребење, печатена графика со висока резолуција. Издржливиот мек гел материјал обезбедува лесна, амортизирана заштита од удар, гребнатини и прашина. Подигнатите предни рабови помагаат да се заштитите од гребење на екранот ако го поставите вашиот мобилен уред со лицето надолу. Обезбедува удобно држење што нема да се лизне. Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран micklin Le Feuvre производ. Стилски, отпорен на гребење, печатена графика со висока резолуција. Издржливиот мек гел материјал обезбедува лесна, амортизирана заштита од удар, гребнатини и прашина. Подигнатите предни рабови помагаат да се заштитите од гребење на екранот ако го поставите вашиот мобилен уред со лицето надолу. Обезбедува удобно држење што нема да се лизне. Ако уметноста, слободата и креативноста се она што најмногу го цените, ги имаме! Нашата колекција на забавни и чудни уметнички дела содржи животни, природа, знаменитости, класични слики, мандали и митски суштества.

Особините