.

Povosyoung panama hat лето сонце капи за жени мажи плажа слама капа мода УВ -заштита за сонце

Povosyoung panama hat лето сонце капи за жени мажи плажа слама капа мода УВ -заштита за сонце

DEN 219.20

Стока
Достапно е за нарачката

Слама [Едноставен и чист дизајн обичен капа] Лето Панама Сонце капа на сонцето, дами плажа слама капа мода УВ заштита за заштита од сонце како подарок за пријателите. [Памук] Лесен/издржлив/мазен. Везено капаче за бејзбол на очите. Капакот на таткото ќе ја заштити вашата кожа од УВ зраците и ќе ја задржи косата подалеку од лицето и очите. [Еден двор прилагодлив] Лесно е да се прилагоди капа на бејзбол капа, може да се користи како големина посоодветна за главата 22 '' ~ 23,2 '. Висината на капа е 4,8 '' (12 см). [Обично капаче за работа на отворено] Бејзбол капа е совршена за кампување, риболов, пешачење, лов, градина за паркирање на плажа и секојдневно носење. Голф, тенис, веслање и други спортови. [Идеи за подароци за празници] Модни капи како подароци за мама, тато, баба, дедо, пријател, брат, роднина и lубовник. Капаците за бејзбол се совршени за Денот на мајката, Денот на таткото, Ноќта на вештерките, Божиќ, Денот на благодарноста и секоја пригода. [Едноставен и чист дизајн обичен капа] Лето Панама Сонце капа на сонцето, дами плажа слама капа мода УВ заштита за заштита од сонце како подарок за пријателите. [Памук] Лесен/издржлив/мазен. Везено капаче за бејзбол на очите. Капакот на таткото ќе ја заштити вашата кожа од УВ зраците и ќе ја задржи косата подалеку од лицето и очите.

Особините