.

Adidasенска графичка графика за жени

Adidasенска графичка графика за жени

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

52% рециклиран полиестер, 48% памук Повлечете го затворањето. Адидас женска маица. Брендот „Адидас“ има долга историја и длабоко вкоренета врска со спортот. Сè што правиме е вкоренето во спортот. Управувано од немилосрдна потрага по иновации, како и децении акумулирана експертиза за спортска наука, ние се грижиме за сите, од елитните професионални спортисти и тимови до која било личност која сака да го направи спортот дел од нивните животи.

Особините