.

Ssdxy unisex плетена гравчиња капа хип хоп капа перика зимски топол плетен череп мек скијачки капи со урбана улична облека мажи жени

Ssdxy unisex плетена гравчиња капа хип хоп капа перика зимски топол плетен череп мек скијачки капи со урбана улична облека мажи жени

DEN 143.84

Стока
Достапно е за нарачката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Само миење на рацете. ♛ Премиум материјал : Класичен унисекс цврста боја топло плетено плетење за жени жени. Мека, удобна, пријателска за кожата, ќе ви даде најдобра грижа за вас за време на студеното време. Направете да се чувствувате одлично и да изгледате добро кога го носите манжетната гравче. Материјалот е доволно затегнат за да одговара на кој било обем на главата, така што не грижете се за големината. Верувајте во нас, овие капини капи за жени мажи ќе ги задоволат вашите потреби и ќе ви дадат максимална мекост и удобност. ♛ Една големина најмногу се вклопува : beanie за жени со еластична, една големина со добро истегнување, што ќе одговара на повеќето луѓе со големината на главата. ♛ Едноставен стил : Можете да ја носите зимската капа кога се облекувате обична и младинска облека, или може да се користи како ски -капа; Спарете ги со едноставни фармерки, здолништа или кошули и сите сте поставени за денот; Плетата капа ги покрива ушите удобно; не треба да се грижите за ушите во зима. ♛ Одличен квалитет : Апсолутно стилски грав за унисекс. Плетната капа е совршена ставка за абење на ладно време. Специјално е дизајниран да ви даде стил што ќе ве задржи топло. Секоја боја е мека и удобна. Сите стилови се совршени за сите активности на отворено. Висок квалитет, обична практична капа на Beanie; Совршен подарок за себе, вашите пријатели или семејства. Тие ќе бидат драго да го имаат Beanie и тоа ќе стане омилен секој ден. ♛ 100% Загарантирано задоволство - нашите женски зимски капи со 30 дена слободна размена и враќање. Ве молиме, контактирајте не прво ако има какви било прашања. Ние ќе се потрудиме да го исполниме вашето барање и да го решиме вашиот проблем брзо и ефикасно!. Само миење на рацете. ♛ Премиум материјал : Класичен унисекс цврста боја топло плетено плетење за жени жени. Мека, удобна, пријателска за кожата, ќе ви даде најдобра грижа за вас за време на студеното време. Направете да се чувствувате одлично и да изгледате добро кога го носите манжетната гравче. Материјалот е доволно затегнат за да одговара на кој било обем на главата, така што не грижете се за големината. Верувајте во нас, овие капини капи за жени мажи ќе ги задоволат вашите потреби и ќе ви дадат максимална мекост и удобност. ♛ Една големина најмногу се вклопува : beanie за жени со еластична, една големина со добро истегнување, што ќе одговара на повеќето луѓе со големината на главата. ♛ Едноставен стил : Можете да ја носите зимската капа кога се облекувате обична и младинска облека, или може да се користи како ски -капа; Спарете ги со едноставни фармерки, здолништа или кошули и сите сте поставени за денот; Плетата капа ги покрива ушите удобно; не треба да се грижите за ушите во зима.

Особините