.

Stealstreet SS-G-309,90 Martha Dominadora Holy Figurine Relight Statue Decoration, 9 “

Stealstreet SS-G-309,90 Martha Dominadora Holy Figurine Relight Statue Decoration, 9 “

DEN 1163.20

Стока
Достапно е за нарачката

Совршен подарок за оние што сакаат религиозна инспирација Одличен дизајн и занаетчиство. Материјал : смола. Совршен подарок за оние што сакаат религиозна инспирација. Одличен дизајн и занаетчиство. Материјал : смола. Оваа прекрасна 9 -инчна Марта Доминадора Света фигура, верска статусна декорација ги има најдобрите детали и највисок квалитет што ќе го најдете насекаде! 9 инчи Марта Доминадора Света фигура Декорација на религиозната статуа е навистина извонредна. 9 инчи Марта Доминадора света фигура детали за декорација на религиозна статуа; Состојба : сосема ново; ставка SKU : SS-G-309,90; Димензии : H : 7,5 (инчи); направено со : смола.

Особините