.

Девојки девојки без ракави со цвеќиња со цвеќиња од цвеќиња од цвеќиња на елек.

Девојки девојки без ракави со цвеќиња со цвеќиња од цвеќиња од цвеќиња на елек.

DEN 539.20

Стока
Достапно е за нарачката

Погоден за какви било прилики, облеката се вклопува за сезони во лето Совршено е за затворено, носење на отворено, фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро искуство со удобност за бебето секојдневно. Пакет вклучуваат : 1 парчиња врвови+1 парчиња здолништа. Ве молиме, оставете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот. Материјалите носат подобро искуство со носење. Поминувајте дише и флексибилно за кожата на вашето бебе. Дизајн на модни цветни отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Погоден за какви било прилики, облеката се вклопува за сезони во лето. Совршено е за затворено, носење на отворено, фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро искуство со удобност за бебето секојдневно. Пакет вклучуваат : 1 парчиња врвови+1 парчиња здолништа. Ве молиме, оставете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот.

Особините