.

npkgvia двојна глава кристална нокти молив постави обоени бои точки вежба жица резба за подобрување на ноктите алатка за додавање на салони за салони за забава

npkgvia двојна глава кристална нокти молив постави обоени бои точки вежба жица резба за подобрување на ноктите алатка за додавање на салони за

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

【Лесно за чистење】 : По нанесувањето на гел во боја со четка за нокти, само нежно исчистете ги влакната со топла вода за да добиете чиста четка, многу лесна и удобна за чистење 【Трајно】 : Телото на пенкалото е светло и удобно, лесно се држи и црта. Исто така, тоа останува стабилно на металниот дел без да се грижите за паѓање. Направете ги ноктите поубави и шармантни. 【Опсег на употреба】 Совршен за цртање убави модели на 3Д бои, карирани и цвеќиња, итн. Може да направите некој од вашите омилени дизајни за нокти дома, без да се грижите за преголема потрошувачка во салонот за нокти. 【Лесно за ракување】 Пенкало за нокти е супер светло, лесно за одржување и ракување, совршено за експерти или почетници да цртаат убави модели на 3Д боја, цвеќиња, карирани или применуваат гел за тврд нокти. Ова е совршен мал подарок за жените!. 【Лесно за чистење】 : По нанесувањето на гел во боја со четка за нокти, само нежно исчистете ги влакната со топла вода за да добиете чиста четка, многу лесна и удобна за чистење. 【Трајно】 : Телото на пенкалото е светло и удобно, лесно се држи и црта.

Особините